Skip to content

Cart

Your cart is empty

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

KARGO VE TESLİMAT 

Yurt içi gönderiminiz ne kadar hızlı? 

Bera Tasarım 1.000 Türk Lirası ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı sunmaktadır. Siparişinizi 5 iş günü içinde alacağınızı tahmin ettik. 

İstanbul'da ek bir ücret karşılığında "Aynı gün teslimat" seçeneğini de sağladığımızı lütfen unutmayın. Bu özel hizmeti sunmak için kuryelerle çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen info@beradesign.com 

aracılığıyla bize e-posta gönderin.

Uluslararası gönderiminiz ne kadar hızlı? 

Siparişlerimizin çoğu, satın alma tarihinden itibaren 1-3 gün içinde gönderilir ve stok durumu ve kredi doğrulaması beklenir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, siparişinizi sevk tarihinden itibaren 7-10 iş günü içinde alacağınızı tahmin ediyoruz. Gönderim süreleri değişiklik gösterebilir ancak özellikle özel bölgeler için normalden 2-3 gün geç geleceğini lütfen unutmayın. Dünya çapında yürürlükte olan kargo kısıtlamaları nedeniyle siparişleri iptal etme hakkımız saklıdır. Bu herhangi bir iptal olursa müşteri hizmetleri sizi bilgilendirecektir. 

Ne kadar Harç ve Vergi ödenmesi gerekecek? 

Web sitemizde görüntülenen genel kargo ücretlerine vergiler ve ithalat vergileri dahil değildir. Siparişiniz gönderildikten sonra taşıyıcı, gönderdiğiniz ülke tarafından alınan tüm ithalat vergilerini, gümrük vergilerini ve yerel vergileri ödemeniz için size fatura kesecektir. BERA DESIGN'ın bu tür ücretler üzerinde herhangi bir denetimi yoktur ve bu olağanüstü maliyetleri tahmin edemez. 

İADELER VE İADELER 

Siparişimi nasıl iade edebilirim? 

Yalnızca yurt içi siparişlerde iade kabul ediyoruz. Siparişin size teslim edildiği tarihten itibaren 10 iş günü içinde (yalnızca çevrimiçi satışlarda) yeni ve kullanılmamış ürünlerin zamanında iadesini kabul etmekten memnuniyet duyarız. Ürünler aynı durumda ve orijinal ambalajında olmalıdır. 

Uluslararası siparişler yalnızca nihai satıştır ve iade edilemez veya değiştirilemez. BERA DESIGN, uluslararası gönderilerin taşıma sırasında kaybolmasından sorumlu değildir. 

Geri ödeme veya değişim işleminizin işleme koyulması için lütfen 7 iş gününe kadar bekleyin. İade veya değişim işleminiz tamamlandığında e-posta ile bir onay alacaksınız. İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. İade bedeli iadenizden düşülecektir. Geri ödemenin hesabınıza geri dönmesinin 7 iş günü kadar sürebileceğini lütfen unutmayın. 

* Orijinal kargo masrafları iade edilmez. Harçlar ve vergiler iade edilmez. 

Yurtiçi İade Politikası (Yurtiçi İadesi hükmü) 

Bera Design, siparişinizin size teslim edilmesinden itibaren 10 iş günü içinde, kullanılmamış ve hasar görmemiş iadesini memnuniyetle kabul eder. Ürünü teslim alan müşterimiz, kendi hizmetleri ile ürünü kargoya verebilir veya Showroom'a teslim edebilir. Ürünlerin geri gönderiminde ortaya çıkan gönderi ücreti müşterimiz tarafından karşılanır. Daha fazla bilgi için info@beradesign.com adresinden görüşebilirsiniz. 

İade ve değişim talebi verilen gönderimi aşağıdaki adrese yapılmalıdır. 

Bera Design 

Teşvikiye Mah. Ahmet Fetgari Sokak. Divan Apt. No:54 D:1 Şişli/İstanbul